Specjalista ds. marketingu i fundraisingu

Career Consulting Group

Gdynia

2016-10-31

Agencja menedżerska Career Consulting Group to firma zajmująca się kompleksową obsługą prawną i menedżerską osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych działających w branży sportowej, artystycznej i rozrywkowej.

Zgrany zespół złożony z doświadczonych prawników oraz menedżerów sportu i kultury współpracuje z szeroką grupą skautów, trenerów, lekarzy, psychologów i dietetyków oraz konsulatów w branży artystycznej. Dzięki temu agencja oferuje swoim klientom szeroki wachlarz usług, zapewniając pomoc we wszystkich aspektach rozwoju kariery sportowej lub artystycznej oraz organizacją różnego rodzaju przedsięwzięć rozrywkowych.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy aktualnie współpracownika na stanowisko:

Specjalisty ds. marketingu i fundraisingu (freelancer - praca zdalna)

Oczekujemy osoby o następującym profilu:
* doświadczenie w branży marketingowej lub wykształcenie wyższe kierunkowe
* wysoka kultura osobista
* wysoki poziom komunikacji interpersonalnej
* motywacja do samodzielnej pracy
* kreatywność oraz dyscyplina w działaniu
* język angielski na poziomie zaawansowanym; mile widziana znajomość innych języków obcych
* mile widziane doświadczenie w obsłudze internetowych systemów zarządzania treścią (np. Wordpress) i / lub programów graficznych (np. Corel Draw, Adobe Photoshop)

Obowiązki:
* działanie w kontekście pozyskiwania nowych klientów
* kontakty z podmiotami trzecimi (przedsiębiorstwa, prasa, związki sportowe oraz inne)
* tworzenie oraz realizacja własnych planów marketingowych
* pozyskiwanie źródeł finansowania, w tym kontraktów sponsorskich dla klientów
* obsługa stron WWW oraz social media (informacje o sukcesach Agencji)

Oferujemy:
* umowę o dzieło opartą na atrakcyjnym systemie prowizyjnym
* elastyczny system organizacji pracy oparty głównie na zdalnym wykonywaniu obowiązków
* możliwość szybkiego rozwoju i współtworzenia ambitnych projektów w branży sportowej, artystycznej i rozrywkowej
* działanie pod marką Career Consulting Group (możliwość wykorzystywania logotypów, poczta służbowa)
* pełne wsparcie prawne w zakresie prowadzonej działalności
* biuro w Gdyni do spotkań z klientami
* dostęp do bazy ok. 700 sportowców z Polski i zagranicy

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania swojego CV na adres e-mail:APLIKUJ.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99195 ofert pracy. Sprawdź!