OPERATOR MASZYN

HERSTER Agencja Zatrudnienia

Środa Śląska

2016-10-30

Agencja Pracy Tymczasowej HERSTER (nr 10712)
poszukuje dla swojego Klienta kandydata na stanowisko:

OPIS STANOWISKA PRACY:
• kontrola i nadzór nad prawidłową pracą maszyny
• wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
• sprawdzanie jakości wyprodukowanych części
• praca w systemie 3-zmianowym

WYMAGANIA:
• wykształcenie min. zawodowe
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
• doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
• umiejętność sprawnego liczenia
• wysoka motywacja do pracy

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie: od 2500 zł brutto/mies.
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

KONTAKT:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv w tytule maila wpisując: Operator maszyn

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99851 ofert pracy. Sprawdź!