KIEROWNIK oraz LEADER - DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

LAS Serwis Sp. z o.o.

Biskupice Podgórne

2016-11-09

Opis stanowisk pracy

Agencja Pracy LAS Serwis Sp. z o.o. dla swojego Klienta, renomowanej firmy z branży gastronomicznej i usługowej poszukuje osób do pracy na kilka stanowisk:

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale finansowo-księgowym (na stanowisku kierowniczym w przypadku stanowiska KIEROWNIKA),
- mile widziane uprawnienia samodzielnego księgowego,
- dobra znajomość zagadnień podatkowych,
- bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego,
- praktyczna znajomość systemów finansowych
- wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz logicznego myślenia,
- umiejętności długofalowego planowania oraz przewidywania konsekwencji podjętych decyzji,
- wysokie kompetencje komunikacyjne i kierownicze,
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- umiejętność zarządzania zespołem,

Obowiązki:
- budowa, rozwój i zarządzanie działem finansów (finanse, księgowość),
- odpowiedzialność za politykę finansową,
- tworzenie krótko i długoterminowych strategii finansowych,
- przygotowywanie raportów i analiz dla zarządu,
- współpraca z audytorami,
- opracowanie struktury finansowania inwestycji,
- nadzór nad przygotowaniem budżetu,
- odpowiedzialność za analizę i kontrolę kosztów oraz ich optymalizację,
- nadzór nad procedurami finansowymi pod względem ich zgodności z prawem i regulacjami podatkowymi,
- wspomaganie zarządu w procesie podejmowania decyzji dotyczących spraw finansowych,
- ocena ryzyka finansowego i handlowego,
- ocena rentowności obszarów działania spółki, implementacja zmian w obszarze finansów,
- kontrola biznesowa, finansowa i wewnętrzny controlling,
- sporządzanie analiz biznesowych, planowanie, prognozowanie,
- identyfikowanie możliwości rozwoju przedsiębiorstwa,
- utrzymywanie kontaktów z instytucjami finansowymi,

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pracę w renomowanej firmie,
- praca na pełny etat,

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100915 ofert pracy. Sprawdź!