Manager Kręgielni

MJM GROUP S.A.

Legnica

2016-10-30

Opis oferty pracy:

Prestiżowa Kręgielnia w Galerii Piastów poszukuje osoby do pracy na stanowisko:
MANAGER
Miejsce pracy: Galeria Piastów, Legnica
Nr ref: manager/kregielnia/legnica

Opis stanowiska:
• Kompleksowe zarządzanie kręgielnią
• Kierowanie zespołem pracowników
• Nadzór nad zachowaniem najwyższych standardów świadczonych usług i obsługi gości
• Podejmowanie działań mających na celu rozwój i promocję lokalu

Wymagania:
• zorganizowanie oraz samodzielność w działaniu, sumienność
• umiejętność pracy w zespole oraz zarządzanie zespołem
• kontrola standardów i jakości świadczonych usług
• doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• stabilne zatrudnienie
• elastyczne godziny pracy
• motywacyjny system wynagrodzenia
• możliwość profesjonalnego rozwoju i budowania własnej kariery
• pakiet szkoleń branżowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w temacie:

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 8