Specjalista DTP z orzeczeniem - 1/2 etatu

Capital Work sp. z o.o

Warszawa

2016-10-27

Firma CapitalWork wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko: Specjalista DTP. Miejsce pracy: Śródmieście

Wymagania:
• aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• bardzo dobra znajomość programów z pakietu Adobe (zwłaszcza Adobe Acrobat, Adobe InDesign, Illustrator) oraz technologii druku
• umiejętność przygotowania i poprawienia materiałów do druku offsetowego zgodnie ze specyfikacją druku
• Rzetelność, skrupulatność

Obowiązki:
• Przygotowywanie składów publikacji w oparciu o otrzymane projekty,
• kontakty z grafikami
• nanoszenie poprawek w plikach, wprowadzanie korekt do składu, kontakty z redaktorami i korektą
• weryfikacja plików źródłowych pod kątem zgodności ze specyfikacją drukarni w technice offsetowej,
• weryfikacja wszystkich etapów procesu druku,
• kontakt na linii wydawnictwo-drukarnia w zakresie zapewnienia optymalnej jakości druku

Oferujemy:
• umowę o pracę w wymiarze 1/2 etatu, (tylko praca stacjonarna)
• możliwość rozwojowej pracy przy różnorodnych rodzajach produkcji wydawniczej
• Biuro w centrum Warszawy – Radna, dojazd obiema liniami metra, blisko biblioteki UW

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) na adres: APLIKUJ z zamieszczoną klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.