Lider zmiany / Mistrz zmianowy

FallWork1

Swarzędz

2016-10-27

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp. z o.o. cert. 6231

W związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta, dużego zakładu produkcyjnego  z okolic Poznania poszukujemy osoby na stanowisko:

Lider Zmiany/ Mistrz Zmianowy

Firma: producent FMCG

Lokalizacja: Swarzędz

Zapewniamy:

- stabilne zatrudnienie w wymiarze etatu

- umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość wykorzystywania bezpłatnego transportu z Poznania

- możliwość rozwoju w ramach struktur firmy

Obowiązki:

- Planowanie, nadzór nad bieżącą organizacją procesów produkcji

- Terminowa realizacja zleceń i powierzonych zadań na poszczególnych wydziałach produkcyjnych

- Delegowanie i rozliczanie zadań

- Zarządzanie grupami pracowniczymi od 15 do 40 osób

- Dbałość o zapewnienie wysokiej wydajności procesów produkcyjnych

- Odpowiedzialność za prawidłowe przyjęcie surowców i prowadzenie procesu produkcji zgodnie z wytycznymi

- Organizowanie zapotrzebowania hali w materiały pozwalające zachować ciągłość produkcji

- Współpraca z zespołem Inżynieryjnym w zakresie sprawności technicznej maszyn

- Kontrola zasad przestrzegania przepisów BHP oraz P. POŻ.

- Prowadzenie zapisów odnośnie przebiegu, wielkości oraz identyfikacji produkcji na swojej zmianie - system SAP

Wymagania:

- 1,5 roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej

- Wykształcenie kierunkowe z zakresu zarządzania procesami produkcji

- Znajomość przepisów BHP i Prawa Pracy

- Podstawowa znajomość systemu SAP mile widziana

- Znajomość dokumentacji produkcyjnej

- Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołami

- Doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi będzie dodatkowym atutem

- Gotowość do pracy w trybie zmianowym (poniedziałek - piątek)

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

* Oferta pracy stałej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy

dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 1182.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!