Pracownik budowlany - praca dla obywateli Ukrainy

KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Szczecin

2016-10-27

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta, firmy mieszczącej się w Szczecinie, poszukujemy Kandydatki /Kandydata do pracy na stanowisku:

Pracownik budowlany
Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie
Nr Ref. PBU/10/2016

Obowiązki:
- Prace związane z zawodem dekarza,
- Budowa dachów płaskich zgodnie z projektem,
- Układanie różnego rodzaju materiałów pokryciowych (dachówka, łupek, gonty, papa, klepki drewniane, etc.),
- Prace związane z zawodem murarza,
- Prace wykończeniowe (obróbka blachy, lutowanie),
- Prace murarskie,
- Zalewanie betonem i polerka,
- Prace związane z zawodem cieśli,
- Wykonywanie konstrukcji drewnianych,

Wymagania:
- Min. 0, 5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Punktualność, niezawodność,
- Samodzielność w pracy,
- Mile widziani obywatele Ukrainy.

Oferujemy:
- Zakwaterowanie,
- Legalną pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV na adres:

Proszę w tytule maila dopisać Nr Ref. "PBU/10/2016", lub kontakt telefoniczny: 531-641-084, 91-852-50-51, 575-769-333.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 –numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102325 ofert pracy. Sprawdź!