Sprzedawca – Projektant – Praktyka/Staż

Find-Design

Warszawa

2016-10-26

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klienta, sprzedaż, efekt wizualny butiku oraz działania projektowe pod nadzorem projektanta.

Wymagania:

  • wykształcenie  wyższe, mile widziane student/studentka, absolwent/ absolwentka architektury lub architektury wnętrz
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • umiejętność prowadzenie negocjacji
  • znajomość w stopniu dobrym programu Archicad oraz Artlantis, pakietów MS Office
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w realizacje zadań
  • komunikatywność, otwartość, kreatywność i samodzielność
  • wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

 Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie zajmującej się projektowaniem wnętrz i designem
  • możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy praktycznej z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz
  • możliwość współpracy z uznanymi markami wnętrzarskimi oraz możliwość szkoleń u producentów
  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole profesjonalistów
  • możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyki/ stażu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: APLIKUJ

W tytule wiadomości prosimy wpisać: 01/10/2016/GW

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!