Doradca ubezpieczeniowy i finansowy

Womax Wojciech Trzaskowski

Warszawa

2016-11-30

MetLife jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych na świecie. Istnieje od 1868 roku
i jest wiodącą firmą oferującą ubezpieczenia na życie, renty kapitałowe, świadczenia pracownicze i usługi zarządzania aktywami.

W związku z rozwojem działu Obsługi Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca / Kierownik Zespołu Sprzedaży

 ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Poszukiwania związane są z nowym projektem sprzedażowym.

Podstawowe obowiązki na stanowisku to:

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami
  • analizowanie potrzeb klientów
  • przygotowywanie i prezentacja rozwiązań
  • aktywna sprzedaż produktów firmy

Wymagania

  • przedsiębiorczość, aktywność i odpowiedzialność
  • doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem
  • min. średnie wykształcenie

Oferujemy

  • możliwość szybkiego awansu na Kierownika Zespołu Sprzedaży
  • wynagrodzenie początkowe 4 500 zł
  • oprócz podstawowego wynagrodzenia dodatkowa pomoc finansowa w pierwszych 24 miesiącach pracy (uzależniona od wyników)
  • wynagrodzenie składające się z prowizji, premii oraz innych bonusów
  • program emerytalny, ubezpieczenie pracownicze, kartę Multisport
  • szkolenia i wsparcie na każdym etapie kariery (w tym dostęp do bazy klientów)
  • elastyczny czas pracy
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!