Specjalista ds. Nieruchomości

Home Desing Poland

Gdańsk

2016-10-25

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. nieruchomości. Do zadań osoby na ww. stanowisku należeć będzie:

1. Kompleksowa obsługa i budowanie relacji z klientami w zakresie kupna/sprzedaży / wynajmu nieruchomości

2. Pozyskiwanie i prezentacja nieruchomości

3. Pogłębianie wiedzy, technik sprzedaży i negocjacji poprzez regularne uczestnictwo w szkoleniach

Współpraca

Każdy kandydat do pracy jako Specjalista ds.  nieruchomości otrzymuje kompleksowe szkolenie.

Ze względu na specyfikę zawodu pośrednika nieruchomości zaznaczamy, iż wynagrodzenie jest wyłącznie prowizyjne, należne w momencie zamknięcia transakcji i zapłaty prowizji przez klienta, a rozliczenia odbywa się na podstawie wystawionych przez pośrednika rachunków. Współpraca z nasza firmą. a pośrednikiem odbywa się na zasadach partnerskich nie traktujemy cię jako pracownika a współpracownika.

Każdy doradca ma możliwość otworzenia placówki pod naszym szyldem.

Zawieramy następujące formy umowy: umowa o pracę, umowa zlecenie, działalność gospodarcza

Odprowadzamy składki ZUS

Dla naszych współpracowników mamy bogaty pakiet medyczny wraz z ubezpieczeniem po okresie próbnym również: służbowy telefon oraz laptop po minimum roku współpracy możliwość otrzymania służbowego samochodu. Nasi Doradcy otrzymują sprzęt marki Apple.

Wymagania

1. Otwartość na nowe wyzwania

2. Chęć rozwoju i samodoskonalenia

3. Wysoki poziom inteligencji emocjonalnej

4. Nastawienie na osiągany cel

5. Silna motywacja wewnętrzna

Oferujemy

1. Pracę w miłym  zespole

2. Program szkoleniowy z zakresu sprzedaży, rozwoju osobistego, branży nieruchomości

3. Program motywacyjny.

4. Narzędzia pracy

5. Ścieżkę rozwoju zawodowego

6. Wysokie wynagrodzenie

dokumenty

CV Prosimy o dołączenie klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.