Monter - spawacz konstrukcji stalowych - Akersloot

Orange Jobs

Akersloot

2016-10-25

Orange Jobs jest holenderska agencja pracy specjalizujaca sie w branzy metalowo-budowlanej, dla swojego klienta poszukujemy osoby chetnej do pracy na stanowisku:

Monter- spawacz konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Obdam

Zadania:

Montowanie na podstawie rysunku technicznego i spawanie konstrukcji ze stali czarnej.

 Wymagania:

- doswiadczenie na podobnym stanowisku

- komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego

- prawo jazdy

- znajomosc rysunku technicznego

- motywacja i checi do pracy

Oferujemy:

- 11 euro/ godz netto

- ubezpieczenie

- zakwaterowanie

- stala praca w pelnym wymiarze godzin (i nadgodziny)

- pomoc polskiego koordynatora

Wszystkie osoby zainteresowane oferta prosimy o zarejestrowanie sie na stronie www.orangejobs.nl lub przeslanie swojego CV w jez. polskim, angielskim lub holenderskim ze zdjeciem na adres e-mail APLIKUJ z dopiskiem Monter- spawacz. Dodatkowe informacje do uzyskania pod numerem 0294 28 70 27