Elektryk budowlany - Niemcy

Workon

do uzgodnienia

2016-10-24

WORKON S.C. ( nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko:

Elektryk / Elektromonter

Miejsce pracy: teren całych Niemiec

Obowiązki:

- montaż instalacji elektrycznych;

- układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych);

- diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie zawodowe

- wykształcenie kierunkowe lub uprawnienia SEP

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- prawo jazdy kategorii B oraz własne auto

Oferujemy:

- wynagrodzenie- 10€ netto/ godz. (lub 13€ netto/ godz. bez zakwaterowania)

- praca stała, umowa niemiecka na czas nieokreślony

- zakwaterowanie darmowe zapewnione przez pracodawcę

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV z numerem referencyjnym ELEKTRYK w temacie wiadomości na adres mailowy:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."