Pracownik Biurowy / Błonie / Umowa o pracę

FullJob

Żyrardów

2016-10-24

Agencja Pracy Tymczasowej FULL JOB to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w kompleksowej organizacji procesu zatrudnienia pracowników tymczasowych na terenie całego kraju.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Biurowy w dziale zakupów

Miejsce Pracy : Błonie

Opis stanowiska:

- wprowadzanie danych

- obsługa komputera

- zarządzanie i odpowiedzialność za procesy zakupowe

- zarządzanie dostawami

- budowanie bazy dostawców

- współpraca z organizacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi Firmy

Wymagania:

- 2 lata doświadczenia na danym stanowisku

- doświadczenie w negocjacjach

- dobra znajomość Excel

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- umiejętność analitycznego myślenia

- samodzielność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie bezpośrednio u Naszego Klienta

- umowę o pracę

- konkurencyjne wynagrodzenie

- system jedno zmianowy 8-16

- pracę od poniedziałku do piątku

- zdobycie doświadczenia w renomowanej Firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji.

Zastrzegmy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!