Główna Księgowa / Główny Księgowy

klient GoWork.pl

Częstochowa

2016-10-24

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Nr referencyjny: GK/10/16

Obowiązki:

  • Realizację polityki finansowej firmy,
  • Kontrolę i nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Całokształt spraw księgowych i podatkowych spółek,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PCC)
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Wsparcie w sporządzaniu budżetów przychodowych, kosztowych, inwestycyjnych oraz monitorowanie ich wykonania,
  • Opracowywanie raportów dla kadry zarządzającej na temat m.in. sytuacji finansowej, realizacji budżetów, dochodowości inwestycji,
  • Organizowanie, kierowanie, nadzór i kontrola w stosunku do podległych pracowników,
  • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele usprawnieniu procesów i procedur wewnątrz działu księgowości.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego o kierunku (finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • Minimum 4-letniego doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości,
  • Doskonałej znajomości zagadnień księgowych i podatkowych,
  • Doświadczenia w raportowaniu (znajomość Ustawy o Rachunkowości, doświadczenie w przygotowywaniu Sprawozdań Finansowych, raportów GUS)
  • Doświadczenia we współpracy z audytorami,
  • Znajomości przepisów prawa gospodarczego i podatkowego,
  • Odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Bardzo dobrej znajomości programów MS Office, w szczególności programu MS Excel w stopniu pozwalającym na tworzenie budżetów i raportów.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Przyjazną atmosferę w pracy,
• Pracę w dynamicznym, młodym, prężnie działającym zespole.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.883 ze zm.).