Doradca Klienta - język czeski

Inter-Recruitment.pl

Warszawa

2016-10-23

Nasz Klient to  amerykańska firma z branży suplementów diety, działająca  obecnie w 24 krajach na świecie. W październiku 2012 firma rozpoczyna działalność na runku polskim. Firma została założona w 1972 roku, jest znanym na rynku amerykańskim przedsiębiorstwem, odnoszącym sukcesy w amerykańskim systemie giełdowym NASDAQ. ma na koncie wiele wyróżnień dla najlepszego producenta suplementów diety w Stanach Zjednoczonych.

 

Aktualnie poszukujemy  do oddziału w Warszawie Kandydatów na stanowisko:


Specjalista ds. obsługi Klienta - język czeskiJako Specjalista ds. obsługi Klienta w firmie naszego Klienta odpowiadałbyś/odpowiadałabyś za obsługę infolinii stworzonej dla Klientów ( polsko i czeskojęzycznych). Zajmowałbyś/Zajmowałabyś się bieżąca obsługa zamowień. Udzielałbyś/udzielałabyś dokładnych informacji na temat produktów i ich cen. W ramach akcji marketingowych brałbyś/brałabyś udział w projekcie przesyłki katalogów i innych materiałów reklamowych do wybranych Klientów.Dodatkowo obsługiwałbyś/obsługiwałabyś zapytania e-mailowe, oraz odpowiadałbyś/odpowiadałabyś za prowadzenie i zarządzanie bazą Klientów.

 

 

Ogólny zakres najważniejszych obowiązków:

 

40%        przyjmowanie telefonicznych zamówień oraz doradztwo przedstawicielom handlowym;

30%        zarządzanie bazą danych, rozwiązywanie zaistniałych problemów;

10%        obsługa korespondencji e-mail

10%        bezpośrednia obsługa Klienta ( sprzedaż w salonie firmowym)

 

Min. raz w miesiącu będziesz brał/brała udział w organizacji konferencji, organizowanej dla dystrubutorów, w różnych miastach w Polsce, na Litwie, Łotwie i w Estonii oraz na terenie Czech.

 

Szukamy osoby, która zna dobrze język czeski i angielski, ma już koniecznie doświadczenie w dziale obsługi i sprzedaży Klienta  , cechuje ją pozytywne nastawienie do pracy.

Mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej i obrotu gotówkowo/kartowego.

 

 

Oferujemy Ci pracę w profesjonalnej firmie, w dziale obsługi Klienta. Umowę o pracę oraz pakiet opieki medycznej. Pracę w komfortowych warunkach oraz przyjazną atmosferę pracy. Przed rozpoczęciem pracy zapewniamy szkolenie.

 

 

 

Docenimy Twoją znajomość języka i zaangażowanie!
Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: http://oferty.inter-recruitment.pl/cp/j/7135/a/4/doradca-klienta-jezyk-czeski