Przedstawiciel Handlowy (branża informatyczna) Wrocław

Lepsza Praca

Wrocław

2016-10-23

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta dostawcy usług telekomunikacyjnych i teleinformatycznych,
poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (branża informatyczna)

Miejsce pracy: okolice Katowice / Wrocław

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe o profilu technicznym (preferowana Informatyka)
  • Doświadczenie w sprzedaży usług IT
  • Znajomość nowych trendów oraz rozwiązań w IT, w różnych sektorach biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość podstawowych pojęć z obszaru DataCenter, sieci komputerowych, Cloud Computing
  • Zorientowania na wynik sprzedażowy oraz wysoki poziom obsługi klienta

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwał i budował relacje biznesowe z Klientami firmy
  • Bezpośrednio współpracował z Partnerami / podwykonawcami biznesowymi firmy
  • Nadzór nad proces sprzedaży od pozyskania klienta i prezentacji firmy, poprzez analizę potrzeb klienta i proponowanie rozwiązania, które je adresuje, do podpisania zamówienia/umowy
  • Zapewniał kompleksową obsługę Klienta
  • Realizacja planów sprzedażowych

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!