Projektant Oświetlenia - okolice Katowic

Lepsza Praca

Katowice

2016-10-23

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, firmy będącej dystrybutorem w branży oświetleniowej,
poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Projektant Oświetlenia

Miejsce pracy: okolice Katowic

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie rozwiązań oświetleniowych zgodnie z obowiązującymi normami przy pomocy  programu Dialux
  • Projektowanie rozwiązań oświetleniowych zgodnie z zamówieniami działu sprzedaży oraz inwestycyjnego
  • Koordynacja projektów z klientami
  • Przygotowywanie dokumentacji do ofert oświetlenia
  • Uczestnictwo w projektowaniu i wdrażaniu systemów oświetleniowych u klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane elektrotechniczne, elektroniczne, elektryczne
  • Praktyczna znajomość oprogramowania Dialux
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i współpracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta oświetlenia
  • Znajomość rynku oświetleniowego oraz inwestycyjnego
  • Znajomość obowiązujących norm i przepisów związanych z oświetleniem
  • Dodatkowymi atutami będzie doświadczenie w pracy w biurze projektów na podobnym stanowisku oraz uprawnienia projektowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy

Nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dobrą atmosferę oraz niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99491 ofert pracy. Sprawdź!