Przedstawiciel techniczno - handlowy

ITA TOOLS SP. Z O.O.

Wrocław

2016-10-20

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem profesjonalnych narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w handlu na terenie Polski i Europy wschodniej. Od niedawna w naszej ofercie pojawiły się narzędzia hiszpańskiego producenta, które mocno wspierają rynek budowlany.  Doceniamy tych, którzy chcą się rozwijać razem z nami.

Wspieramy, doradzamy i serwisujemy.

Według wypracowanego wzajemnie Standardu Obsługi Klienta, kierujemy się trzema zasadami:

- profesjonalna obsługa poprzez podnoszenie kwalifikacji,

- poszerzanie oferty poprzez analizę potrzeb,

- zespołowa praca kluczem do sukcesu.

W związku z rozwojem struktur sprzedaży firma poszukuje kandydata na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO- HANDLOWY

 Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów renomowanych producentów zagranicznych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w podległym regionie
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
  • Realizowanie założonego planu sprzedaży
  • Prowadzenie spotkań, szkoleń i prezentacji z klientami
  • Utrzymywanie i kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:

  • Min. 2 lata Doświadczenia w sprzedaży produktów z branży technicznej (doświadczenie w branży narzędziowej będzie dodatkowym atutem)
  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne)
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Ambicja i chęć poszerzania wiedzy,
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Systematyczność i konsekwencja w działaniu.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Stałą miesięczną pensję oraz wysoką prowizję,
  • Pakiet szkoleń wprowadzających,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, tablet, telefon komórkowy,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Stałe wsparcie Centrali,
  • Otwarte i wspierające środowisko pracy.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres e-mail: APLIKUJ  W tytule prosimy podać nazwę województwa.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz.926 ze zm.”