Pomocnik konstruktora

Firma APROFI Aleksander Siry

Dębica

2016-10-20

Firma APROFI Aleksander Siry zatrudni pracownika na stanowisko Pomocnik konstruktora.

Opis stanowiska pracy:

- Praca w środowisku INVENTOR,

- Projektowanie podzespołów maszyn budowlanych,

- Pomoc w konstruowaniu nowych produktów i modyfikacja obecnych,

- Pomoc w tworzeniu dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

- Umowę o pracę na pełny etat,

- Atrakcyjne wynagrodzenie - 2780 PLN/brutto miesięcznie

- Możliwość zdobycia nowych umiejętności,

- Zdobywanie doświadczenia w kontaktach z klientami.

Wymagania:

- Wykształcenie min. inżynierskie kierunkowe (Mechanika i Budowa Maszyn),

- Udokumentowane min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

- Dobra znajomość obsługi programów AutoCAD, pakietu MSOffice, INVENTOR,

- Podstawowa znajomość w projektowaniu maszyn,

- Prawo jazdy kat.B,

- Znajomość w stopniu dobrym języków obcych (angielski lub niemiecki),

- Dobra znajomość rysunku technicznego.

Aplikację należy opatrzyć klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100217 ofert pracy. Sprawdź!