Tapicer

PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k

Skarżysko-Kamienna

2016-10-20

Producent mebli tapicerowanych zatrudni osoby z doświadczeniem na stanowisko tapicera.

Tapicer
Miejsce pracy: Skarżysko - Kamienna

Obowiązki:

  • montowanie konstrukcji i warstw tapicerskich wykonywanych metodami rzemieślniczymi
    i przemysłowymi;

  • posługiwanie się narzędziami tapicerskimi;

  • dbałość o jakość wykonywanych mebli.

Wymagania:
  • doświadczenie w tapicerowaniu mebli lub ukończona szkoła bądź kurs o specjalności tapicerskiej;

  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy;

  • dbałość o jakość wykonywanej pracy;

  • precyzja, dokładność i zdolności manualne.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w renomowanej firmie;

  • umowę o pracę;

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy.

Miejsce pracy:

Skarżysko-Kamienna, powiat skarżyski, woj. świętokrzyskie

Sposób aplikowania:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV zaopatrzonego w klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883 ze zm.)” na adres mailowy APLIKUJ

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV oraz klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!