Operator maszyn skrawajacych CNC

Lotus Personalservice GmbH

bawaria

2016-10-19

Preznie rozwijajaca sie Agencja pracy Lotus Personalservice GmbH poszukuje  dla swojego klienta w okolicach Landshut pracownikow na stanowisko:

Zadania:

  • Obsluga maszyny sterowanej numerycznie,
  • ustawienie, regulacja oraz programowanie urzadzen do obrobki skrawaniem (samodzielne korekty programu)
  • dobor narzedzi na podstawie rysunku i dokumentacji technicznej,
  • nadzor nad prawidlowym przebiegiem procesu,
  • znajomosc oprogramowania SIEMENS oraz HEIDENHEIM,
  • kontrola produktow gotowych (wykonywanie pomiarow, sprawdzenie pasowan, ocena chropowatosci produktu),
  • dbalosc o utrzymanie nalezytego stanu technicznego maszyn i urzadzen

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego (warunkiem koniecznym)
  • znajomosc oprogramowania (Heidenheim; Siemens)
  • umiejetnosc poslugiwania sie narzedziami pomiarowymi,
  • znajomosc procesu obrobki metalu,
  • doswiadczenie na podobnym stanowisku (warunkiem koniecznym)
  • wyksztalcenie w kierunku technicznym ( Mechanik maszyn i urzadzen,Mechanik/Slusarz, CNC Frezer, Tokarz itp.)
  • umiejetnosc czytania schematow montazowych i rysunku technicznego
  • prawo jazdy kat. B, mile widziany wlasny samochod (w celu dojazdow do pracy z mieszkania)
  • precyzja i dokladnosc w wykonywaniu pracy,
  • gotowosc do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • Dlugoterminowe zatrudnienie w okolicach Landshut ( Bayern) w oparciu o niemiecka umowe o prace,
  • mozliwosc podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy,szkolenia),
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesieczne, dodatki swiateczne, urlopowe oraz diety,
  • zorganizowane zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy,
  • wsparcie dysponenta polskojezycznego we wszelkich sprawach urzedowych na kadzym etapie zatrudnienia.

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przeslanie do nas CV na adres mailowy: APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny na numer telefonu: 00491701410422

 Prosimy o zawarcie nastepujacej klauzuli: “Wyrazam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133, poz.833)”

Bernsteinstraße 19b

84032 Altdorf
Telefon : 00491701410422

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!