Asystent Działu Logistyki z językiem angielskim

Audio Klan

Warszawa

2016-10-19

Audio Klan - rodzinna firma o ugruntowanej pozycji, działająca na rynku od ponad 20 lat i dystrybutor najwyższej jakości sprzętu audio/video między innymi marek Yamaha, Vogel’s, Bowers&Wilkins, AudioQuest poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Współpraca i wsparcie Działu Import/Logistyka
  • Wsparcie w kontaktach z operatorem logistycznym oraz magazynem
  • Pomoc w tłumaczeniach na potrzeby działu Logistyki w j. angielskim
  • Wspomaganie Działu w realizacji działań dotyczących procesów importu i wewnątrz wspólnotowego nabycia towarów
  • Prace administracyjno-biurowe
  • Współpraca z innymi działami firmy i zapewnienie płynnego przepływu informacji między nimi

Poszukujemy osób, które:

  • Znają język angielski w mowie i w piśmie w stopniu zaawansowanym
  • Znają pakiet MS Office (a w szczególności program Excel)
  • Znają zagadnienia logistyczne w zakresie importu oraz dystrybucji towarów
  • Posiadają wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe)
  • Wykazują bardzo dobrą organizację pracy
  • Cechują się rzetelnością i dokładnością w wykonywaniu powierzanych zadań
  • Posiadają prawo jazdy kat. B

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość programu Wf-Mag
  • Znajomość programu Intrastat
  • Znajomość zagadnień dot. ustaw środowiskowych jak np. „Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym”

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Współpracę z doświadczonym zespołem.

Jeżeli pracujesz po „drugiej” stronie i zastanawiasz się czy dasz radę, skontaktuj się również z nami. Być może Twoja wiedza będzie dla nas stanowiła ciekawą alternatywę do wymaganego doświadczenia.

Jeśli:

  • Jesteś pozytywnie nastawiony do życia,
  • Nie boisz się wyzwań,
  • Zawsze dążysz do realizacji postawionych przed Tobą zadań,

To będzie nam niezmiernie miło, abyś dołączył do naszego zespołu i pomagał nam wspólnie rozwijać rynek audio video w Polsce.

Jeżeli jesteś zainteresowany, prześlij nam swoje CV wraz z krótkim listem uzasadniającym wybór jako najlepszego kandydata do pracy w firmie Audio Klan.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102332 ofert pracy. Sprawdź!