Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem duńskim

GBS Partners Sp. z o.o.

Gdynia

2017-02-24

Obecnie dla naszego Klienta, rozpoznawalnego na całym świecie, pracującego w oparciu o wiodące technologie i rozwiązania, producenta w branży chemicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Lokalizacja: Gdynia

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa duńskich klientów firmy zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie zarządzania  zamówieniami
  • Koordynacja procesu realizacji zamówienia poprzez nadzorowanie obiegu informacji pomiędzy klientem, działem sprzedaży oraz łańcuchem produkcji i dostaw
  • Rejestracja reklamacji
  • Ścisła współpraca z partnerami biznesowymi z Polski i z zagranicy
  • Doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka duńskiego oraz angielskiego
  • Chęć długofalowego rozwoju w obszarze zarządzania zamówieniami oraz obsługi klienta
  • Doświadczenie w obsłudze klienta i procesowaniu zamówień w systemie SAP będzie atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet benefitów:  karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dodatkowe roczne i kwartalne bonusy
  • Możliwość wykorzystywania języków obcych w kontakcie z zagranicznymi klientami firmy (70% mailowo, 30% telefonicznie)
  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenie wstępne przygotowujące do obsługi systemu SAP
  • Możliwość rozwoju w firmie posiadającej klientów na całym świecie