Key Account Manager

Kariera Service

Bielsko-Biała

2016-11-28

Kariera Service - firma doradztwa personalnego, dla jednego ze swoich klientów,

firmy zajmującej się sprzedażą części samochodowych, do hurtowni motoryzacyjnych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:
- prowadzenie negocjacji handlowych z hurtowniami motoryzacyjnymi,
- reprezentowanie firmy na targach motoryzacyjnych,
- negocjowanie warunków współpracy z nowymi klientami,
- obsługa obecnych klientów firmy.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie,
- doświadczenie w sprzedaży do hurtowni motoryzacyjnych,
- nastawienie na realizację celów,
- prawo jazdy kat. B,
- gotowość do częstych podróży służbowych,
- bardzo dobrej znajomości pakietu MS. Office,

- mile widziane doświadczenie w branży automotive.

Oferujemy:
umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z podstawy + premii,
niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop, kartę paliwową,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ W temacie prosimy wpisać: KAM Bielsko-Biała

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98252 ofert pracy. Sprawdź!