Praca od zaraz: Pakowanie

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Poznań

2016-11-15

Dla naszego Klienta, producenta łączników do instalacji grzewczych, sanitarnych i gazowych, poszukujemy osób do pracy na stanowisku

Praca od zaraz: Pakowanie

Miejsce pracy: Sady k/Poznania
Nr ref: pak/sad/2016

Zadania:
- pakowanie produktów,
- sortowanie, liczenie paczek,
- kontrola jakości gotowych wyrobów.

Wymagania:
- zdolności manualne,
- umiejętność pracy w zespole,
- sumienność, odpowiedzialność, dokładność,
- chęć do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
- dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:
- dojazd do siedziby firmy z centrum Poznania,
- zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej,
- dobrą atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do biura w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 17 lub prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ (w tytule maila prosimy wpisać: Nr ref.: pak/sad/2016).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą oraz szkoleń, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99761 ofert pracy. Sprawdź!