Przedstawiciel ubezpieczeniowo-finansowy

Grupa PZU

Radom

2016-10-18

Instytucja finansowa o ugruntowanej pozycji na rynku, obecnie poszukuje:

Doradcy Klienta ds. produktów inwestycyjno-ubezpieczeniowych

Miejsce pracy: Ciechanów, Płock, Radom, Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: MAZ/nazwa miasta

Opis stanowiska:

  • Profesjonalna obsługa klientów,
  • Sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych z obszaru rynku kapitałowego,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie i rozwijanie trwałych relacji z aktualnymi klientami,
  • Realizacja zadań sprzedażowych i aktywne uczestnictwo w kampaniach produktowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe/średnie, preferowany kierunek ekonomiczny,
  • Minimum doświadczenie w obsłudze klienta, w tym co najmniej rok w sprzedaży usług finansowych/produktów ubezpieczeniowych,
  • Dobra znajomość produktów oraz ofert funduszy inwestycyjnych,
  • Znajomość rynku ubezpieczeniowego, analizy rynku i wiedza o produktach rynkowych,
  • Posiadanie własnego portfela klientów będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do pracy mobilnej - poza placówką,
  • Łatwość w nawiązywaniu dobrych relacji interpersonalnych,
  • Doskonała umiejętność organizacji pracy,
  • Dobra znajomości obsługi komputera i programów biurowych (IE, MS-Office),
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Naszym Pracownikom oferujemy

  • Możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczenia w dużej instytucji finansowej,
  • Bogaty pakiet socjalny.

W tytule wiadomości prosimy dopisać numer referencyjny
zawierający pierwsze litery województwa/nazwa miasta np. MAZ/Warszawa.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!