Operator palownicy

Firma APROFI Aleksander Siry

Dębica

2016-10-19

Firma APROFI Aleksander Siry zatrudni pracownika na stanowisko Operator palownicy.

Opis stanowiska pracy:

- Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę sprzętu ciężkiego jakim jest palownica,

- Dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu,

- Praca na budowie (delegacje).

Oferujemy:

- Umowę o pracę na pełny etat,

- Atrakcyjne wynagrodzenie - 3500 PLN/netto miesięcznie + premia uznaniowa,

- Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Wymagania:

- Wykształcenie zawodowe lub techniczne,

- Udokumentowane min. 5 lata doświadczenia w pracy przy sprzęcie ciężkim - palownicy,

- Posiadanie uprawnień i kwalifikacji do obsługi palownicy,

- Podstawowa wiedza dotycząca budowy maszyn,

- Prawo jazdy kat.B,

- Umiejętność pracy w zespole,

- Odpowiedzialność i dyspozycyjność.

Aplikację należy opatrzyć klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!