MONTER konstrukcji stalowych na warsztat! Francja 10-11 Euro / rękę

Personal Expert

Lyon

2016-12-15

O naszej firmie:
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji. Posiadamy certyfikat Marszałka woj.pomorskiego nr : 8620. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w branży przemysłowo produkcyjnej i opiekuńczej na terenie Europy. Świadczymy profesjonalne usługi dopasowane do wymagań klientów, posiadamy stałe i aktualne oferty pracy w Norwegii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz Polski. Obecnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy pracowników do pracy we Francji na stanowisku:
MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Posiadasz doświadczenie, jako MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH? Możliwe, że to właśnie Ciebie szukamy.

Opis stanowiska:

Praca na warsztacie montującym elementy tunelu oraz maszyn budowlanych.

MONTOWANIE konstrukcji stalowych - według rysunku technicznego.

Podstawowa komunikacja w j.francuskim

OFERUJEMY

Pracę od zaraz na kilka lat.

Zapewnione i opłacone zakwaterowanie oraz transport we Francji.

Dużo godzin pracy w tygodniu.

Stawki godzinowe od 10-11 EURO netto (na rękę).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 83140 ofert pracy. Sprawdź!