Specjalista Technolog

Andrewex

Turek

2016-10-16

M-ce pracy: Turek – okolice (wielkopolskie)

Zakres obowiązków:

  • Wspomaganie procesu wdrożenia nowych produktów;
  • Opracowywanie powiązań materiałowych w systemach produkcyjnych;
  • Aktualizowanie deklaracji producenta zgodnie z wymaganiami klienta;
  • Nadzór nad aktualnością dokumentacji badań produktów, półproduktów, dodatków do produkcji;
  • Tworzenie i nadzorowanie katalogu wymagań jakościowych dla poszczególnych produktów;

Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym;
  • Znajomość programów Auto CAD;
  • Biegłego posługiwania się podstawowym oprogramowaniem biurowym (Excel, Word, PowerPoint);
  • Wiedza w zakresie technologii materiałów stosownych do produkcji mebli;
  • Dokładności i analitycznego podejścia do rozwiązywanych problemów;
  • Umiejętności współpracy i integracji w ramach dużego zespołu;
  • Język angielski – znajomość w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie planowania i nowoczesnych metod produkcji;
  • Stałą pracę pełną wyzwań, dającą dużo satysfakcji i umożliwiającą szybki awans;
  • Wynagrodzenie na poziomie uzależnionym od postępów w przyswajaniu wiedzy i jej praktycznym zastosowaniu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

APLIKUJ z tytułem e-mail: Rekrutacja Specjalista Technolog

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99159 ofert pracy. Sprawdź!