Kierowca Autobusu znający język angielski

Whitecote Ventures

Kraków

2016-11-25

Kierowca Autobusu

Obowiązki:

 Przewóz pracowników firmy mieszczącej się w Rzeszowie (z i do Krakowa)

 Transport okolicznościowy; eventy, wyjazdy służbowe, nagłe przypadki (przewóz dokumentów)

 Bezpieczny przewóz pasażerów na wyznaczonej trasie

 Kontrola stanu technicznego pojazdu przed każdym przejazdem

Wymagania:

 Wykształcenie kierunkowe

 Prawo jazdy kat. D (autobusy) lub D1 (jeśli w trakcie robienia D) - warunek konieczny

 Uprawnienia do przewozu osób, badania psychotechniczne - spełnienie wymagań przewozu osób

 Dobre umiejętności kierowania samochodem (min. kategoria B oraz D)

 Dyspozycyjność czasowa, możliwość przewozu/odbioru gości w nieregularnych godzinach

 Język angielski na dobrym poziomie

 Komunikatywność, kultura osobista na wysokim poziomie

 Osoba z Krakowa lub okolic (do 20 km) - warunek konieczny

Oferujemy:

 Atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę

 Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych

 Stabilne zatrudnienie w firmie tworzącej zespół prawdziwych pasjonatów

 Praca w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce i na świecie

 Możliwość pracy w środowisku wielokulturowym (ponad 20 narodowości ze wszystkich kontynentów)

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).