Doradca klienta

Max Sat

Piła

2016-10-15

Dystrybutor nc+ właściciel Salonów Firmowych

Poszukuje konsultantów do salonów nc+

Platforma cyfrowa nc+ powstała w wyniku połączenia dwóch wiodących dostawców telewizyjnych:
CYFRY+ i platformy n.
Nowa firma, to nowe perspektywy i możliwości. Wykorzystaj potencjał, który posiadasz, weź udział w budowaniu wizerunku nowej marki i otwórz drzwi do własnej kariery!

Zostań pracownikiem SALONU FIRMOWEGO NC+ na stanowisku:

Konsultant w Salonie Firmowym NC+

Miejsce pracy: Piła CH VIVO
Region: Wielkopolskie
Numer referencyjny: KONS/NC+Piła-10/2016

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Salony Firmowe nc+ (w galeriach handlowych)

sprzedaż aktualnej oferty nowym Abonentom nc+
udzielanie pomocy Abonentom nc+ w sprawach dotyczących obowiązujących umów
wsparcie techniczne
dosprzedawanie produktów i usług platformy nc+
przedłużanie umów z obecnymi Abonentami

Wymagania:

dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
miła aparycja oraz kultura osobista
minimum średnie wykształcenie
chęć do pracy i nauki zaangażowanie

Oferujemy:

pracę w Salonie Firmowym nc+
okazję do stałego rozwoju osobistego i zawodowego
możliwości podnoszenia kwalifikacji
szansę awansu w strukturach firmy
profesjonalne szkolenia i wsparcie merytoryczne
wynagrodzenie oparte o podstawę i motywujący system premiowo/prowizyjny UWAGA :Wysokie zarobki !!!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.),

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102811 ofert pracy. Sprawdź!