Manager ds. nieruchomości

Hosso Holding

Szczecin

2016-11-08

Hosso – firma z branży nieruchomości komercyjnych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Nr referencyjny: 14102016

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie najemców i wynajem nieruchomości będących w zasobach firmy,
  • poszukiwanie oraz prowadzenie procesu zakupu nieruchomości
  • budowanie długotrwałej relacji z klientami,
  • negocjowanie warunków umów najmu,
  • reprezentowanie firmy oraz kontakt z najemcami

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie (mile widziane prawnicze)
  • umiejętności i doświadczenie w negocjacjach biznesowych,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość rynku nieruchomości komercyjnych ,
  • umiejętność poszukiwania nowych niestandardowych rozwiązań, determinacja i skuteczność w realizacji założonych celów
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • pracę w firmie nastawionej na dynamiczny rozwój,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków,
  • pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.