Pracownik Fermy Drobiu (rowniez dla par) Niemcy Lipsk

SterWerk

Leipzig, Magdeburg, Dresden

2016-10-13

Główne obowiązki:- samodzielne dbanie o kurczaki, kontrola dawek witamin, kontrola stanu higienicznego stad na roznych lokacjach, prace porzadkowe

Wymagania:

- minimum 6 miesięczne doświadczenie na farmie kurczakow:- KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOSC języka: niemieckiego; mile widziany własny środek transportu;- motywacja i chęć pracy w weekendy i święta;- ropoczęcie pracy od zaraz;

Zapewniamy:

- zatrudnienie  u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- prace od 50h tygodniowo;- stawka 9,00 euro brutto / godzina;

- zakwaterowanie;

- opieka polskiego koordynatora

- dogodny system urlopowy

Aplikację (CV zawierające szczegółowy opis doświadczenia na gospodarstwach zajmujących się hodowlą kurczaków) proszę wysyłać na adres email: APLIKUJ

+491706313451

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99754 ofert pracy. Sprawdź!