BEZPŁATNY STAŻ W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Karolina Danilewicz

Warszawa

2016-10-13

Linetech Sp. z o.o. Sp. K.

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Wymiar czasu pracy: pełen lub niepełny wymiar godzin

Linetech Aircraft Maintenance to najbardziej dynamicznie rozwijająca się firma MRO w Europie Środkowo-Wschodniej. Swoje maszyny powierza nam coraz większa liczba linii lotniczych. Dotychczas zaufało nam już kilkanaście linii, w tym jeden z największych przewoźników charterowych w Europie Środkowo-Wschodniej - firma EnterAir. Wciąż jednak stawiamy na rozwój. Nie boimy się wyzwań – to właśnie my, po raz pierwszy w historii polskiego lotnictwa, przeprowadziliśmy operację montażu wingletów na samolotach Boeing 737.

24.11.2015 Linetech nabył 100% akcji słoweńskiej spółki Adria Airways Tehnika (AAT). Przejęta spółka jest jednym z wiodących podmiotów w branży MRO w Europie Środkowej. Specjalizuje się w obsłudze Airbusów oraz Bombardierów. Linetech – przeprowadzając akwizycję AAT – dokonał pierwszej takiej transakcji w historii, gdzie polska spółka nabywa podmiot na międzynarodowym rynku lotniczym MRO.

Więcej informacji na linetech.plhttps://www.youtube.com/watch?v=WnnFN5BqRRU

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • udział w bieżącym księgowaniu dokumentów (program Symfonia);
  • wsparcie w procesie obiegu dokumentów księgowych;
  • weryfikacja dokumentów pod kątem zgodności z przepisami i procedurami wewnętrznymi;
  • wsparcie działu w realizacji codziennych zadań;

WYMAGANIA:

  • absolwent/ka lub student/ka studiów o profilu finansowym (preferowana rachunkowość)
  • dobra, praktyczna znajomość obsługi programów komputerowych (MS Word, MS Excel);
  • mile widziane doświadczenie w księgowości oraz znajomość obsługi programu Symfonia;
  • odpowiedzialność, samodzielność, skrupulatność oraz dobra organizacja pracy;

Z NASZEJ STRONY OFERUJEMY:

  • dostęp do nowoczesnych systemów i narzędzi,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej korporacji
  • poznanie specyfiki pracy w dziale księgowości;
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole;

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!