FILETOWANIE KURCZAKÓW - Holandia, od zaraz, również do przyuczenia

GSU INTER-WORK

Veenendaal

2016-10-13

Agencja GSU INTER-WORK (cert.nr. 10947)
poszukuje dla jednego ze swoich klientów, osób chętnych do pracy.

Filetowanie kurczaków

Miejsce pracy: Veenendaal (Holandia)

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Praca w zakładzie produkcyjnym filetowaniu kurczaków ( filety są cięte maszynowo, praca na taśmie przy kontrolowaniu jakości - ewentualnie docinanie/poprawienie gotowych już filetów).

Nadgodziny są płatne 125 %.

Wymagania:
-  doświadczenie  na podobnym stanowisku: praca przy mięsie, praca z nożem;
-dobra/komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
- mile widziane prawo jazdy kategorii B
-dyspozycyjność na dłuższy okres czasu ( min. rok)

Oferujemy:
legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy, atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowani, ubezpieczenie

osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o rejestrację na:
i załącznie CV w języku polskim i angielskim

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI OSOBAMI
NIE GWARANTUJEMY WSPÓLNEGO WYJAZDU ANI ZAKWATEROWNIA DLA PAR