Praca za granicą (Niemcy) - Ostatnie miejsca

FullJob

Rzeszów

2016-10-13

Kontrolera jakości - zakład produkcyjny (branża Automotive)

Miejscowość: Lindau (Niemcy)

Opis stanowiska:

- praca przy maszynie produkcyjnej – proste czynności produkcyjne

- wizualna kontrola jakości komponentów i wyprodukowanego elementu

- pakowanie zgodnie z wytycznymi

- praca po 10h na dwóch zmianach od poniedziałku do piątku ( dodatkowo 1sobota lub niedziela pracująca w miesiącu)

Oferujemy:

- pracę dostępną nawet przez 3 miesiące

- zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej z ubezpieczeniem

- stawka 8.50 € brutto

- darmowy dojazd do miejsca pracy z kwatery

- kwaterę pracowniczą (po ustalonej opłacie)

Wymagania:

- dokładność,

- mile widziane doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku,

- umiejętność pracy w zespole,

- dobra organizacja pracy własnej,

- język niemiecki będzie dodatkowym atutem (praca z polskim zespołem)

- własny samochód będzie dodatkowym atutem

Kandydaci zainteresowani ofertą proszeni są o składanie aplikacji mejlowo.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Oferta pracy tymczasowej.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98253 ofert pracy. Sprawdź!