Inżynier budowy/ kontraktu

Jww Invest S.A.

Polska

2016-11-28

Firma działająca w budownictwie energetycznym i przemysłowym w kraju i za granicą, specjalizująca się w pracach montażowych, modernizacji urządzeń i instalacji energetycznych, poszukuje pracowników na stanowisko:

Praca na kontraktach na terenie Polski.

Zakres obowiązków:
Przygotowanie, realizacja i rozliczenie zleconych prac;
Organizacja przedwykonawcza budowy;
Prowadzenie dokumentacji budowy;
Sporządzanie sprawozdań z wykonania i zaawansowania robót;
Opracowywanie planu potrzeb materiałowych, sprzętowych;
Koordynacja prac budowy;
Kontrola terminowości i jakości wykonanych prac.

Oczekiwania:
Wykształcenie wyższe, preferowani absolwenci kierunków: energetyka, inżynieria materiałowa, mechanika;
Dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji;
Zaangażowanie w wykonywaną pracę;
Dobra organizacja pracy;
Znajomość języka niemieckiego i praktyka na elektrowni będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie dokumentów (cv+ list motywacyjny) wraz klauzulą:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.2015r. poz. 2135 z dnia 2015.12.16 z późniejszymi zmianami)."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!