Specjalista ds. Obsługi Klienta

Benhauer Sp. z o.o.

Kraków

2016-10-12

Firma Benhauer Sp. z o.o. poszukuje pracowników do działu obsługi Klienta na stanowisko account managera przy projektach w naszym autorskim narzędziu marketing automation - SALESmanago.

Oferujemy:

- możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie marketing automation

- pracę przy projektach bardzo znanych polskich i zagranicznych firm

- pracę w miłej atmosferze i młodym zespole

- brak nudy, parzenia kawy - tylko konkretna praca dająca masę satysfakcji

- dobrą lokalizację biura, w ścisłym centrum Krakowa

Obowiązki:

- samodzielne prowadzenie projektów marketingowych
- bezpośredni kontakt z Klientem
- wdrażanie automatyzacji marketingu i sprzedaży
- koordynacja prac zespołu produkcyjnego
- optymalizowanie procesów marketingowych i sprzedażowych Klienta

Wymagania:
- umiejętność zarządzania czasem i planowania

- dobra organizacja pracy

- inicjatywa
- terminowość i rzetelność
- kultura osobista

- dobra znajomość Internetu i pakietu Office
- dobra znajomość zagadnień związanych z marketingiem