Asystent projektanta w branży sanitarnej oraz HVAC

HR.pl

Holandia

2016-10-12

Opis stanowiska:

  • Udział w przygotowaniu dokumentacji projektowej;
  • Wykonywanie obliczeń;
  • Sporządzanie opisów technicznych;
  • Wykonywanie rysunków w programie AutoCAD (z zakresu mechaniki/elektryki MEP);
  • Współpraca z projektantami i członkami zespołu projektowego.

Wymagania:

  • Ukończone studia na kierunku Inżyniera Środowiska będą dodatkowym atutem;
  • 1-2 letnie doświadczenie w zakresie projektowania;
  • Mile widziane doświadczenie w branży HVAC;
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD;
  • Znajomość oprogramowania REVIT będzie dodatkowym atutem;
  • Co najmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w pracy nad dużymi i złożonymi projektami;
  • Możliwość pracy w profesjonalnej strukturze organizacyjnej i w oparciu o wysokie standardy jakościowe;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym (35 000 EUR rocznie).
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100919 ofert pracy. Sprawdź!