Kierownik Biura Marketingu

Polski Rejestr Statków S.A.

Gdańsk

2016-11-07

Jesteśmy instytucją prowadzącą niezależną działalność rzeczoznawczą na rynku międzynarodowym, która kierując się interesem publicznym – poprzez formułowanie wymagań, nadzór i wydawanie odpowiednich dokumentów pomaga administracjom państwowym, ubezpieczycielom i swoim klientom zapewnić bezpieczeństwo ludzi, obiektów pływających, lądowych, ładunków i środowiska naturalnego.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników gwarantuje wysoką jakość naszych usług

Miejsce pracy: Gdańsk

Region: pomorskie

nr ref. OM/2016

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe - marketing

  • doświadczenie handlowe w branży okrętowej/morskiej (również w zakresie współpracy z zagranicznymi podmiotami gospodarczymi),

  • wysokie umiejętności negocjacyjne

  • kreatywność i dynamika w działaniu,

  • umiejętność pracy pod presją

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska:

  • opracowywanie, wdrażanie oraz kontrola planów marketingowych,

  • kreowanie działań reklamowych

  • aktywne poszukiwanie klientów i rynków na usługi PRS,

  • koordynacja całego procesu nawiązywania współpracy z klientem, w tym ofertowania, prowadzenia negocjacji oraz przygotowania umów

  • opracowywanie, we współpracy z odpowiednimi pionami, wycen indywidualnych oraz Taryfy Opłat za usługi standardowe

  • monitorowanie i analiza danych rynkowych,

  • zarządzanie podległym zespołem

  • prowadzenie programu windykacji należności

  • nadzór nad windykacją należności

  • przygotowywanie raportów marketingowych i cenowych,

  • organizowanie komórek terenowych PRS poza granicami RP

Oferujemy:

  • pracę w organizacji rozpoznawalnej na rynku międzynarodowym,

  • pracę w doświadczonym zespole,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy

  • rozwój zawodowy oparty na systemie szkoleń i kształtowaniu środowiska pracy

Zapraszamy osoby zainteresowane do składania ofert (cv, list motywacyjny ) oraz zapoznania z naszą stroną internetową: www.prs.pl

kontakt:

Al. Gen. Józefa Hallera 126

80-416 Gdańsk

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102795 ofert pracy. Sprawdź!