Pracownik ds. rekrutacji uczestników i promocji projektu (Lubań)

Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji

Lubań

2016-10-11

W związku z realizacją na terenie woj. dolnośląskiego projektów szkoleniowych i szkoleniowo-stażowych dla osób pracujących i bezrobotnych w wieku 30-65 lat, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: Pracownik ds. rekrutacji uczestników i promocji projektu

Obowiązki:

Promocja projektów szkoleniowych i szkoleniowo-stażowych dla osób pracujących i bezrobotnych w wieku 30-65 lat na terenie woj. dolnośląskiego i rekrutacja uczestników:

  • dystrybucja materiałów promocyjnych, wysyłanie ofert
  • rekrutacja telefoniczna i e-mailowa
  • wizyty osobiste w urzędach, instytucjach, organizacjach, przedsiębiorstwach, itp.
  • pozyskiwanie chętnych uczestników i zebranie grup szkoleniowych

Wymagania:

  • wysokie zdolności interpersonalne
  • wysoka kreatywność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • samodzielność, dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy - uzależnione od efektów (ilość zrekrutowanych uczestników do projektów)
  • do dyspozycji wg potrzeb nasze biuro
  • umowa o dzieło/umowa zlecenia w pierwszym okresie współpracy
  • udział w realizacji ciekawych i prestiżowych projektów
  • możliwość awansu na stanowiska przy bezpośredniej realizacji projektów szkoleniowych EFS (pracownik administracyjny, asystent koordynatora, koordynator projektu)

Dołącz komunikat o przetwarzaniu danych :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".