Junior Research Consultant / Asystent ds. Rekrutacji

ACCETIS Poland & CEER Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-21

Accetis International jest międzynarodową firmą specjalizującą się w rekrutacjach kadry managerskiej metodą poszukiwań bezpośrednich. Grupa powstała 27 lata temu we Francji ukierunkowując swoje działania na sektor Automotive, aby po latach stać się ekspertem w wielu branżach. W Polsce Accetis działa od 14 lat współpracując ze wszystkimi sektorami rynku, opierając swoją ekspertyzę o wiedzę Konsultantów wywodzących się z biznesu i konsultingu.

W związku z rozwojem struktur firmy poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Junior Research Consultant - Asystent ds. Rekrutacji

 (Warszawa)

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, zorientowaną na cel i chcesz rozwijać się w międzynarodowej organizacji, ta oferta jest dla Ciebie.

Cel stanowiska:

  • Bieżące wspieranie Konsultantów oraz Researcherów w realizacji projektów rekrutacyjnych.

Zakres obowiązków:

  • pomoc w procesie poszukiwań bezpośrednich – direct search (tworzenie list searchowych, identyfikacja kandydatów, prezentacja oferty potencjalnym kandydatom)
  • zarządzanie kontaktami z kandydatami,
  • przygotowywanie raportów i profili kandydatów,
  • wyszukiwanie informacji w sieci,
  • praca z bazą danych,
  • wsparcie administracyjne.

Wymagania:

  • absolwenci lub Studenci 4- 5 roku (dyspozycyjność w wymiarze przynajmniej 32-40 h tygodniowo),
  • mile widziane doświadczenie w rekrutacji,
  • zainteresowanie tematyką rekrutacji,
  • samodzielność w działaniu,
  • umiejętność wyszukiwania informacji w sieci,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • zaangażowanie.
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym.
  • bardzo dobra znajomość MS Office.

Oferujemy:

  • możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w firmie Executive Search,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Wszystkich zainteresowanych Kandydatów zachęcamy do przesyłania CV na adres mailowy: APLIKUJ w tytule maila proszę o podanie numeru referencyjnego SA/10/2016.

Pragniemy poinformować, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Osoby przesyłające do nas swoje aplikacje uprzejmie prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102935 ofert pracy. Sprawdź!