STARSZY PROGRAMISTA AX

DahliaMatic Sp. z o.o.

Warszawa

2016-12-01

DahliaMatic  Sp.  z  o.o. jest jedną z największych polskich firm w zakresie rozwiązań IT w naszym regionie oraz wchodzi obecnie w skład Grupy Kapitałowej Asseco Poland. Od ponad 10 lat oferuje swoim Klientom produkty oraz profesjonalne usługi IT m.in. z zakresu wdrożeń systemów  ERP.  Naszym  głównym  atutem  jest  doświadczenie  i  specjalistyczna  wiedza  w zakresie  wdrożeń wiodących  na  świecie  systemów  ERP  dedykowanych  dla  dużych  oraz średnich przedsiębiorstw. Mając na uwadze szczegółowe potrzeby oraz specyfikę Klientów, oferujemy  usługi  konsultingowo - wdrożeniowe  w  zakresie  rozwiązań  SAP,  Oracle  oraz Microsoft Dynamics AX.

Obecnie do Zespołu DahliaMatic poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Programowanie, testowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności w systemach informatycznych w Microsoft Dynamics AX
  • Realizacja projektów informatycznych - definiowanie wymagań, planowanie, programowanie, testowanie, wdrażanie, kontrola pracy aplikacji
  • Wsparcie serwisu aplikacji, w tym obsługa zgłoszeń
  • Współpraca z Klientem zewnętrznym

Wymagania:

  • Bardzo dobra umiejętność programowania w systemie MS Dynamics AX
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu
  • Bardzo dobra umiejętność programowania w językach X++, C# i/lub C++, .NET, T-SQL
  • Doświadczenie w administracji MS Dynamics AX oraz baz danych Microsoft SQL Serwer
  • Umiejętność projektowania i implementacji rozwiązań, w tym prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub telekomunikacyjne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i chęć pracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od poziomu posiadanych umiejętności
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Współpracę z zespołem doświadczonych, nastawionych na dzielenie się wiedzą programistów
  • Możliwość podnoszenia kompetencji technicznych
  • Pracę przy różnorodnych, ambitnych projektach dla Klientów z wielu branż
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Możliwość współpracy na zasadzie działalności partnerskiej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: APLIKUJ

Prosimy  o  dołączenie  do  aplikacji  klauzuli  o następującej  treści: "Wyrażam  zgodę  na przetwarzanie  moich  danych  osobowych  przez  DahliaMatic  Sp.  z  o.  o.  z  siedzibą  w Warszawie  przy  ul.  Gottlieba  Daimlera  2,  dla  potrzeb  niezbędnych  do  realizacji  procesu niniejszej  rekrutacji  oraz  wszystkich  przyszłych rekrutacji   zgodnych   z   moim   profilem zawodowym,  zgodnie  z  Ustawą  z  dn.  29.08.1997  o  Ochronie  Danych  Osobowych  (tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99999 ofert pracy. Sprawdź!