TŁUMACZ PL/ENG - KOR

NORMAND Sp. z o. o.

Poznań

2016-10-10

Poszukujemy tłumacza z języka polskiego (lub angielskiego) na język koreański. Przedmiotem tłumaczenia będzie treść zwykła o tematyce sportowej oraz ogólnej zamieszczona na stronie www.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka koreańskiego w piśmie.

Obowiązki:

  • tłumaczenie treści z języka polskiego (lub angielskiego) na koreański,

  • redagowanie treści w języku koreańskim.

Forma zatrudnienia:

  • umowa o dzieło

  • płatność za stronę A4,  prosimy o podanie ceny za przetłumaczenie 1 strony A4.

O BrightFormance:

Od 8 lat działamy na rynku nowych technologi wspieramy sprzedaż naszych Klientów w kanałach online i offline, starając łączyć się synergie obydwu mediów przy wykorzystaniu technologi i nowatorskich rozwiązań.

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (o nazwie pliku: Nazwisko Imię) za pomocą formularza lub na maila: praca / malpka / brightformance.com, z tytułem: Tłumacz języka koreańskiego. Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BrightFormance.com (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

We are looking for a translator able to translate English to Korean. The subject of work will be translation of the ordinary content of sports-related and general topics published on the website.

Requirements:

  • good knowledge of Korean writing.

Duties:

  • translating english content into Korean,

  • editing the content in Korean.

Form of employment:

  • contract to perform a specified task,

  • paid for each A4 sheet; we ask you for your price of translating 1 A4 sheet.

About BrightFormance:

For 8 years we have been working on the new technologies market, we support our Customers’ sales in online and offline channels, while also trying to connect the synergies of both media using technology and innovative solutions.

Contact:

We ask everybody interested in this offer to send us your Resume (with file name: First and Last Name) using the form or e-mail address: praca/at/brightformance.com with title: Koreantranslator. We also ask to add this clause to your documents: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BrightFormance.com (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). We’d like to kindly inform you that we will contact only the chosen individuals.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100203 ofert pracy. Sprawdź!