Supervisor ds. inwentaryzacji zasobów mieszkaniowych

WP Investments Piotr Krol

Wrocław

2016-10-10

*Supervisor ds. inwentaryzacji zasobów mieszkaniowych

Miejsce pracy : * Południowo-Zachodnia część Polski

Zadania :
* Wykonywanie pomiarów za pomocą aparatury elektronicznej zgodnie ze wskazaniami przełożonego
* Nanoszenie danych na mapy teletechniczne
* Raportowanie wykonanych zadań wraz z dokumentacją do przełożonego

Wymagania:
* sumienności i rzetelności wykonywania powierzonych obowiązków
* gotowość do pracy w delegacji na okres około 2 tygodnie w miesiącu
* pełnoletność
* motywacja do pracy
* umiejętność nanoszenia danych na mapy
* mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

Oferujemy:
* atrakcyjną stawkę godzinową
* zakwaterowanie
* terminową wypłatę
* możliwość zdobycia doświadczenia
* możliwość uczestnictwa w kolejnych, podobnych zleceniach

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!