Malarz sufitów – hale fabryczne

Hansa Personalservice GmbH

Hannover

2016-10-09

Agencja Zatrudnienia „HanSa Personalservice GmbH” z Hanoveru jest prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnią tradycją, działającą w Polsce i na rynku europejskim .Obecnie poszukujemy fachowców do pracy na terenie Niemiec Zachodnich

Miejsce pracy: Hanover, Solingen i okolice

Rozpoczęcie pracy:

  • ·         możliwość zatrudnienia od listopada br.

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie min. rok

- wykształcenie w zawodzie malarz, lakiernik

- osoby bez zawodu malarz potrafiące malować sufity pistoletem

mogą zostać zatrudnione jako pomocnicy

- praca na platformach do 18 m

Obowiązki:

- oklejanie i zabezpieczanie

- malowanie sufitów hal (na rusztowaniu)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 9 do 14 Euro na godz.
  • Wygodne i tanie zakwaterowanie w osobnych mieszkaniach
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pomoc w poszukiwaniu pracy dla partnera/ki
  • Pomoc w nauce języka dla os. z min. A2
  • Możliwość regularnych wyjazdów do domu
  • Możliwość wyjazdu na próbę 3 tygodnie 27.12.16- 15.01.17

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie kandydatur (CV w języku niemieckim) drogą mailową