Monter przemysłowy

Persona-Direktservice

Niemcy

2016-10-09

Persona-Direktservice GmbH jest dynamicznie rozwijającą się niemiecką firmą, zatrudniającą pracowników z branży przemysłowej i produkcyjnej.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

miejsce pracy: Niemcy

nr ref. 01/2016/Monter przemysłowy/gowork

Obowiązki:

  • Montaż w oparciu o specyfikację techniczną,

  • Bieżąca kontrola wykonania operacji technologicznych,

  • Sprawdzanie wykonanych prac montażowych w oparciu o schematy.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (monter, mechanik, automatyk, mechanik maszyn, ślusarz, spawacz lub pokrewne),

  • Doświadczenie na stanowisku montera przemysłowego,

  • Doba znajomość rysunku technicznego,

  • Doświadczenie z dużych zakładów przemysłowych (mile widziane, ale niewymagane),

  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane, ale niewymagane),

  • Znajomość języka niemieckiego (mile widziana, ale niewymagane).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę (opłacane wszystkie składki)

  • wynagrodzenie w Euro (10-12 Euro brutto/h), regularne płatności

  • płatne urlopy (24 dni w ciągu roku)

  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

  • stałą (bezpłatną) opiekę biura

CV prosimy przesłać na adres APLIKUJ, w temacie z dopiskiem „nr ref. 06/2016/Monter przemysłowy/gowork"

Więcej informacji pod nr tel.:  571-255-502 oraz 533-105-666. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.