Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Kamila Kopeć

Bielsko-Biała

2016-10-09

Opis stanowiska:

- serwisowanie maszyn oraz doradztwo techniczne w zakresie maszyn dla wyposażenia krojowni (cuttery jedno i wielowarstwowe, lagowarki, maszyny do cięcia na pasy, magazyny dla rolek materiału znanych marek niemieckich i hiszpańskich)

- prace instalacyjne oraz montażowe na rzecz klientów firmy,

- przeprowadzanie szkoleń z obsługi maszyn,

- reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami,

- praca mobilna na terenie całego kraju (godziny zależne od czasu naprawy maszyny, dojazdu, itp.) oraz stacjonarnie w biurze w Bielsku-Białej (w dniach na miejscu od 8.00-16.00),

- praca od pon. do pt., tylko w pilnych przypadkach podczas awarii na produkcji wyjazd do klienta w weekend.

Wymagania niezbędne:

-  doświadczenie w obsłudze maszyn CNC lub wykształcenie kierunkowe,

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

- prawo jazdy kat.B,

- gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane:

- znajomość podstaw elektroniki i mechaniki,

- praktyczna znajomość maszyn CNC wyposażenia krojowni,

- dobra znajomość rysunku technicznego,

- umiejętność czytania schematów elektrycznych,

- znajomość języka niemieckiego,

- samodzielność i inicjatywa w działaniu,

- dyspozycyjność,

- komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientami.

Oferujemy:

- ciekawą i dynamiczną pracę w młodym zespole,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- umowę o pracę,

- niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód,

- odpowiednie szkolenie

- kontakt z innowacyjnymi technologiami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100259 ofert pracy. Sprawdź!