Doradca klienta

Doradcy Energetyczni Sp. z o.o.

Poznań

2016-10-09

Dołącz do najbardziej dynamicznej i rozwojowej firmy na tym rynku.
Działamy bez ograniczeń produktowych czy terytorialnych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności oraz ogromnym potencjałem wzrostu rynku, poszukujemy do współpracy najlepszych:

Doradca Klienta

Opis stanowiska:

Do głównych zadań Doradcy Klienta należy opieka i doradztwo w zakresie zarządzania obszarem energii elektrycznej i gazu ziemnego w przedsiębiorstwach.

Na całokształt pracy Doradcy Klienta składa się m in.

  • Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów z sektora biznesu i klientów indywidualnych.
  • Utrzymywanie własnego portfela Klientów poprzez przedłużanie umów.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Realizowanie wyznaczonych celów.
  • Dbanie o dobre imię i renomę pracodawcy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży (energia elektryczna, gaz, fotowoltaika, oze, telekomunikacja, ubezpieczenia, bankowość).
  • Wysoka aktywność w działaniu oraz dyscyplina i motywacja.
  • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne.
  • Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność.
  • Komunikatywność.
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów.
  • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office.

Oferujemy:

  • Bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt oparty o oferty kilkunastu dostawców dla wszystkich grup taryfowych i segmentu odbiorców.
  • Narzędzia informatyczne do kalkulowania oferty - kalkulatory ofertowe i analityczne.
  • Back office - przygotowanie dokumentacji i obsługi usług technicznych.
  • CRM do zarządzania bazą klientów.
  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe przez cały okres współpracy.
  • System motywacyjny i konkursy sprzedażowe.
  • Nienormowany czas pracy
  • Umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Narzędzia do pracy (telefon, komputer)
  • Samochód służbowy
  • Ubezpieczenie
  • Opieka medyczna

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99562 ofert pracy. Sprawdź!