Niemcy - monter rusztowań

WORKON

Eisenach

2016-10-08

WORKON ( nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje osób na stanowisko:

Monter rusztowań

Opis / Obowiązki:

·         Ilość miejsc: 2

·         Miasto: okolice miasta Eisenach, Niemcy

·         Praca jest natychmiast aktualna lub w możliwie szybkim terminie

·         Praca jest na stałe, bezpośrednio u pracodawcy

·         Pełny etat 5 do 6 dni w tygodniu (45 do 55 godz. tygodniowo)

·         Główne zadania:

·         Montaż i demontaż rusztowań na budowach

·         Załadunek i rozładunek rusztowań na budowie

Wymagania:

·         Konieczne aktualne doświadczenie zawodowe przy montażu rusztowań

·         Doświadczenie w pracach wysokościowych

·         Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         Wymagane prawo jazdy kat. B

·         Dobra kondycja, przyzwyczajenie do wielogodzinnej ciężkiej pracy fizycznej

Oferujemy:

·         Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

·         Stawka godzinna brutto: od 10,70 / m2 (3 minuty montaż, 6 minut demontaż rusztowań)

·         Dodatkowe wynagrodzenie za rozładunek rusztowań z pojazdu

·         Zarobek miesięczny netto ok. 1400 bis 2500 euro

·         Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres:

wpisując w tytule maila: rusztowania /PF/10

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).